Objednávka karate gi

Kdo z Vás by měl zájem si nechat objednat karate-gi u nás v klubu, tak můžete využít náš E-shop níže. V případě, že nechcete doručit karate-gi na trénink, napište nám do poznámky a domluvíme se na osobním převzetí (třeba jako dárek).

Objednávky zpracováváme vždy ke konci října, února a května

Pokud by jste chtěli karate-gi dříve, můžete navštívit prodejnu Hayashi na ulici Traubova (cca 500m od tělocvičny) a vybrat si na místě správnou velikost. Nezapomeňte u pokladny požádat o slevu na Karate klub Brno. Nášivku si pak objednejte zde.

Když by jste si vybrali jiné karate gi, můžeme Vám s výběrem poradit. Od značky KAITEN jsme schopni zajistit objednání jakéhokoli karate-gi včetně zajištění výšivky. Dále trenéři berou velmi kvalitní karate-gi přímo z Japonska – HIROTA, kde můžeme být nápomoci s výběrem a systémem objednání. Kontaktujte prosím svého trenéra.

Možnost přiobjednat výšivku na kabátek:

• Pro Hayashi karate-gi je výšivka klubu, kterou si sami přišijete.
  • Pro Kaiten vyšijí přímo ve výrobě za příplatek (můžete zvolit klubovou, nebo JKA znak)

Pro Kaiten karate-gi je možnost si nechat vyšít na kalhoty a kabátek jméno (japonsky). Cena navíc je kalkulována individuálně, prosím o napsání do poznámky v objednávce nákupu.

Skladem máme:

Vybrali jsme pro Vás následující značky: