Trénink karate dospělí

Karate pro dospělé:

Od roku 2007 vyučují trenéři Karate Klubu Brno také karate pro dospělé. Tato skupina je přístupná všem věkovým kategoriím. Harmonii mezi duchem a tělem mohou hledat jak mladí, tak starší, muži i ženy. Je to aktivita, ve které i pokročilý věk není překážkou, lze začít i v padesáti, šedesáti i později. Člověk se může celý život zlepšovat.

Co Vás čeká:

Jedná se o výběr technik, které člověk může použít při různých sebeobranných prvcích. Naučíte se nejen ubránit sebe nebo své blízké při napadení na ulici, ale především dosáhnete lepší fyzické kondice a psychické připravenosti, která Vám pomůže rychle zareagovat v jakékoliv nebezpečné situaci.

Cvičením karate dosáhnete větší sebedůvěry, psychické pohody a vyrovnanosti. Zároveň máte možnost postupně získávat tmavší pásky a jednou dosáhnout až na ten černý.

Hledáte-li tradiční formu bojových umění, doplněnou o prvky sebeobrany a výbornou partů lidí, kteří se rádi pobaví při tréninku i po něm, jste na správném místě. Právě pro vás je určeno Karate pro dospělé.

CSDS , Zdeněk Daniel, Andrea Korbelová, sebeobrana v Brně, c.s.d.s.

Akce pořádané členy

// [[NewsMyTemplate::5::skins/karate/blocks/newstpl.htm]]..