Karate Brno Karate Brno

Vše o tréninku karate

Trénink karate dětí

// "Skutečné karate je takové, které je v běžném životě v mysli a těle člověka trénováno a rozvíjeno v duchu pokory, a které je v kritické chvíli použito zcela v zájmu spravedlnosti." Gichin Funakoshi    Trénink karate pro děti ..
zobrazit více informací

Trénink karate dospělí

// Karate pro dospělé: Od roku 2007 vyučují trenéři Karate Klubu Brno také karate pro dospělé. Tato skupina je přístupná všem věkovým kategoriím. Harmonii mezi duchem a tělem mohou hledat jak mladí, tak starší, muži i ženy. Je to aktivita..
zobrazit více informací

Rozpis tréninků

// Skupina Čas Tělocvična Trenér začátečníci 6 - 15 let Úterý a čtvrtek 17:00 - 18:00 Brno Velká tělocvična Jan Březina  9. kyu 8 - 15 let  Úterý a čtvrtek 17:00 - 18:00 Brno Velká tělocvična Michal Pokorný 8. kyu 8 - 15 let..
zobrazit více informací

Kde cvičíme v Brně

// Velká a malá tělocvična Městské policie Brno na Milady Horákové 18 v Brně Vstup do tělocvičen je vždy zezadu, jak ukazují přístupové cesty na obrázku. Nejpohodlnější je vstup průchodem z ulice Milady Horákové mezi bankou ČSOB a..
zobrazit více informací

Trenéři

// O trénink se starají vyškolení trenéři, kteří vlastní trenérskou licenci pro výcvik karate. Pravidelně navštěvují národní a mezinárodní semináře a školení, na kterých se učí nejnovější trendy výuky karate. Aktivně si každý..
zobrazit více informací

Závodníci

// Karate klub Brno od svého založení úspěšně vychovává závodníky, kteří se pravidelně zúčastňují krajského poháru, národních pohárů ČR, Mistrovství ČR JKA a Mistrovství Evropy JKA karate. V týmu máme zastoupeny všechny věkové..
zobrazit více informací

Objednávka karate-gi

// Kdo z Vás by měl zájem si nechat objednat karate-gi u nás v klubu, tak Vás prosím o vyplnění objednávky ve formuláři níže (objednávky zpracováváme 1x měsíčně). Karate-gi je skladem, jen cca 10 dní bude trvat vyšití oddílového..
zobrazit více informací

Objednávka sportovní tašky

Karate klub Brno nechává udělat klubové sportovní tašky. Sportovní taška je navržena pro trénink bojového umění s ohledem na objem potřeb pro cvičení a jiné výbavy.Tašku můžete nosit přes rameno a v případě potřeby i jako batoh..
zobrazit více informací

Dárkový poukaz na cvičení

// Připadá Vám cvičení karate smysluplné? Cítíte se po tréninku karate lépe na těle i na duši? Chodíte do Karate klubu Brno rádi? O tyto zážitky se můžete podělit se svými blízkými! Dárkový poukaz udělá radost těm, kteří chtějí..
zobrazit více informací

Kalendář

« červenec 2018 »
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 

Vzkazy

Facebook

© 2015 WWW.KARATE-KLUB.CZ | KARATE JKA | Realizace ImperialMedia s.r.o. 2015
sewacoBrnospacilveritasDoubravnicka